Settings

Vairavimo programos

Vairavimo programos


Vairavimo įgūdžių tobulinimo pamokos

Neseniai išlaikėte egzaminą “Regitroje”, tačiau nesijaučiate saugiai vairuodamas, nepasitikite savo vairavimo įgūdžiais? O gal daugelį metų nevairavote ir Jus baugina judrios Vilniaus gatvės? Tai tikrai ne problema – susisiekite su manimi ir aš Jums sudarysiu individualų mokymosi planą, po kurio jausitės užtikrintai ir automobilio vairavimas taps ne būtinybe, o malonumu.

Kiekvienos pamokos planas sudaromas atsižvelgiant į vairuotojo patirtį ir poreikius. Galima mokytis tiek Jūsų nuosavu automobiliu, tiek mano, vairavimo instruktorės transporto priemonėmis. Automobilis gali būti tiek su automatine, tiek su mechanine pavarų dėže. Vairavimo pamokas galime vykdyti tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais, atsižvelgiant į Jūsų užimtumą.

 

Vairavimo pamokos prieš “Regitros egzaminą”

Išlaikėte mokyklinį vairavimo egzaminą, tačiau dvejojate dėl pasiruošimo “Regitrai” – susisiekite su manimi. Individualių pamokų metu efektyviai pasiruošite ne tik egzaminui, bet ir tolimesniam saugiam vairavimui keliuose.

Pamokos vyksta “Regitros” ir miesto maršrutais. Dirbama ties judriausiomis žiedinėmis, reguliuojamomis bei nereguoliuojamomis sankryžomis, atliekami visi parkavimo ir apsisukimo būdai, supažindinama su Regitros egzamino eiga. Yra vykdomos ir teorinės konsultacijos. Pamokų metu didelį dėmesį skiriu ne tik praktinių, teorinių vairavimo spragų užpildymui, įgūdžių tobulinimui, bet ir psichologiniam užtikrintumui bei saugumui kelyje.

 

Ekonominio vairavimo pamokos

Ekonominio vairavimo populiarumas daugelyje Europos šalių susijęs ne vien su klimato apsaugos ar taršos mažinimu, eismo keliais saugumu, tai naujas, modernus vairavimo stilius, ypač paplitęs tarp jaunųjų vairuotojų.

Ekovairavimas tinkamas visoms vairuotojų amžių kategorijoms, automobilių markėms. Be jokių papildomų techninių investicijų į automobilį ar degalus, vien savo pastangomis, žiniomis galėsite sumažinti nuo 5% iki 15% degalų sąnaudų, automobilio eksploatacinių išlaidų.

Tad jeigu Jūs siekiate būti šiuolaikinės visuomenės dalimi, neatsilikti nuo naujovių ir norite išmokti vairuoti moderniai, taupiai bei saugiai, tuomet kviečiu Jus registruotis į ekonominio vairavimo pamokas.