Settings

Dovanų kuponai

Dovanų kuponai


Nereikia ilgai laužyti galvos, naršyti internete ir skaityti atsiliepimų ieškant patikimo vairavimo mokytojo ir bandyti savo laimės – pasiseks ar ne. Jūs jau esate ten, kur reikia!

Įsigykite „Vairavimo instruktorės“ dovanų kuponą ir profesionali, kantri ir patyrusi instruktorė išmokys visko, ko reikia vairavimo egzaminui ir sėkmingam važinėjimui tiek mieste, tiek užmiestyje. Taip pat atšviežinsite įgūdžius, išmoksite susidoroti su stresą keliančiomis kebliomis situacijomis bei jų išvengti, manevruoti gatvėse, elgtis su automobiliu jau turint vairuotojo pažymėjimą. „Vairavimo instruktorės“ dovanų kuponas gali tapti puikia šventine dovana ne tik tam, kuriam prieš akis vairavimo egzaminas, bet ir tam, kuris vairuotojo pažymėjimą turi jau senokai, tačiau savarankiškai į gatves išvažiuoti nedrįsta. Su „Vairavimo instruktorės“ dovanų kuponu savo draugui (-ei), antrajai pusei, artimajam (-ai) įteiksite ne tik galimybę mokytis, bet ir pasitikėjimą savimi kelyje!

Dovanų kuponą galima užsakyti telefonu: +370 608 07 236.

*Papildomos sąlygos. Gavus dovanų kuponą būtina suderinti pamokos laiką ir vietą. Pamokos metu turėti su savimi: dovanų kuponą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Jeigu pamokos skirtos važiavimui prieš “Regitra” praktinį egzaminą, kelias dienas prieš susitikimą privalomą pateikti asmeninę nuotrauką, medicininę sveikatos pažymą, “Regitra” išduotą patvirtinantį lapelį apie išlaikytą teorijos egzaminą. Norint atšaukti pamoką privaloma pranešti prieš parą, kitu atveju pamoka bus užskaityta.